Співробітництво StarWood

Меблевий Бренд StarWood запрошує до співпраці дизайнерів, архітекторів, оптові компанії, дилерів, кафе та всіх, хто шукає надійного постачальника меблів!

Наші меблі - це унікальне поєднання масиву натурального дерева та епоксидної смоли з слебами. Фабрика StarWood володіє виробничими потужностями і підготовленими кадрами для виготовлення меблів у великих обсягах і втілення різноманітних творчих рішень.

Для оптових компаній передбачена система знижок в залежності від обсягів продажів. Підприємство StarWood шукає дилерів в регіонах України та по світу!

Власникам меблевих магазинів ми допоможемо оформити експозицію, підготуємо зразки матеріалів, колірної гами дерева та надамо додаткову знижку на виставкові моделі.

Шановні дизайнери та архітектори, будьте першими, хто запропонує своїм клієнтам стильні і якісні меблі нашого підприємства. Ми виготовимо її з урахуванням вашого бачення і побажань Ваших клієнтів, для чого готові внести зміни як в конструкцію, так і в оздоблювальні матеріали.

Команда StarWood готова запропонувати цікаві умови співробітництва. Давайте працювати разом! Будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном 0665373781 (telegram, viber) або email 

office@starwood.ua з темою "Співробітництво".

 

Зворотний дзвінок