Столи з HPL

Компанія «StarWood» займається виготовленням ексклюзивних авторських виробів з hpl і полімерів з 2017 року. Беззаперечним лідером ринку бренд став завдяки створенню унікальних виробів за індивідуальним замовленням. Двох однакових речей не буває, робота над кожним виробом здійснюється переважно вручну і проходить ряд етапів, де задіяно більше тридцяти вузькопрофільних спеціалістів. Компанія має велику перевагу – повний цикл закритого виробництва, від роботи з металом і деревом, до художньо-ювелірних тонкощів.

Компанія виготовляє:
• Годинники в діаметрі від 34 см до 110 см з ексклюзивних слебів та епоксидної смоли
• Журнальні та кавові столики з епоксидною смолою та слебів деревини з живим краєм, hpl
• Столи: обідні розкладні з масиву натурального дерева; з епоксидною смолою з ексклюзивних слебів; HPL
• Брендування на дереві будь-якої складності

Для створення ексклюзивних виробів з дерева ми використовуємо сухостій, дерева, які постраждали внаслідок буревію, пошкодження шкідниками, хвороби чи будь-яким іншим способом. А для відновлення балансу наша компанія щороку висаджує сотні саджанців молодих дерев на території різних громад області, де за ними готові доглядати.
Таким чином ми зберігаємо і відновлюємо природний ресурс планети, і при цьому даруємо друге життя деревам, в яких інші не вбачають ніякої цінності. Більше того, наші ексклюзивні вироби стають сімейними реліквіями, адже кожне дерево – це унікальні розрізи і неповторні природні форми.
Вироби компанії «StarWood» представлені на багатьох всеукраїнських майданчиках і користуються неабиякою популярністю серед дизайнерів в Україна та за кордоном.
Місія компанії – створювати вироби з душею й унікальним характером, які підкреслюватимуть інтер’єр та створюватимуть неповторну атмосферу затишку для своїх власників.

Зворотний дзвінок