Договір оферти

Публічний договір купівлі-продажу товару

Шановний користувач сайту https://starwood.ua (надалі – Покупець), звертаємо Вашу увагу на те, що дана оферта є офіційною пропозицією укласти договір купівлі-продажу товару, інформація про який розміщена на нашому сайті. Здійснення/виконаннязамовлення Товару на даному сайті є акцептом Вами даної публічної оферти та підтверджує, що Ви ознайомлені та згодні з умовами договору купівлі-продажу товару, що викладені нижче.Використання в будь-якому вигляді нашого сайту https://starwood.ua є Вашою беззаперечною згодою з усіма умовами, зазначеними у даній публічній оферті на укладення договору купівлі-продажу товару і прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта та умови договору купівлі-продажу товару є обов'язковими для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти та договору купівлі-продажу товару, Ви повинні утриматися від використання сайту https://starwood.ua.

 

 1. Терміни

1.1. «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

1.1. Публічний договір купівлі-продажу товару (надалі – «Договір») - договір в якому Продавець взяв на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, кожній дієздатній фізичній та юридичній особі, яка до нього звернеться (Покупцю).

1.3. Продавець – фізична особа-підприємець/юридична особа, яка розміщує на сайті інформацію про товари, які вона реалізує.

1.4. Покупець – дієздатна фізична або юридична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товар на сайті (в Інтернет-магазині) Продавця https://starwood.ua.

1.5. Оферта – пропозиція Продавця в адресу дієздатної фізичної або юридичної особи щодо укладання даного Договору. Продавець має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї публічної оферти на укладення договору купівлі-продажу товарів.

1.6. Акцепт – надання фізичною особою повної та безумовної згоди щодо укладання даного Договору на умовах, викладених у даному Договорі.

1.7. Замовлення - звернення Покупця через сайт (Інтернет-магазин) https://starwood.ua та/або за допомогою способів, визначених в даному Договорі,з проханням здійснити продаж Товару(ів).

1.8. Товар – товари, асортимент, ціна та характеристики яких зазначені на сайті (в Інтернет-магазині) Продавця https://starwood.ua. Інформація про товар може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем  в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Покупця.

1.8. Доставка товару – дії Сторони Договору, які призводять до прибуття товару за місцем доставки товару.

1.9. Місце доставки товару – адреса, за якою здійснюється доставка товару Стороною за даним Договором.

1.10. Приймання-передача товару – дії Сторін даного Договору (або третьої особи з боку Покупця), які призводять до фактичної передачі товару від однієї Сторони Договору іншій, та оформлюються підписанням Сторонами накладної або іншого документу, який свідчить про передачу товару однією Стороною даного Договору іншій Стороні даного Договору.

1.11. Сторона (Сторони) за Договором – Продавець або Покупець (Продавець та Покупець) враховуючи зміст умов Договору.

1.12. Всі інші терміни, що окремо не визначені в даному Договорі, сприймаються і тлумачяться в їх буквальному граматичному значенні виходячи з положень чинного законодавства України, звичаїв ділового обороту, а також мети та предмету даного Договору.

 1. Акцептування Договору

2.1. Підтвердженням здійснення Покупцем акцептування умов даної публічної оферти на укладення договору купівлі-продажу товару є направлення Покупцем Продавцю за допомогою системи/способів, розміщеної/их на сайті (в Інтернет-магазині) https://starwood.ua, замовлення на відповідний товар.

2.2. Здійснення Покупцем акцептування підтверджує те, що Покупець в повному обсязі та належним чином у відповідності до вимог ст.15 Закону України «Про захист прав споживачів» одержав всю необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про обраний ним Товар, що повною мірою забезпечило можливість свідомого і компетентного вибору цього Товару, ознайомився та згоден зі змістом даного Договору, реєстраційними даними Продавця, порядком прийняття претензій, з характеристиками товару, з ціною товару, умовами оплати вартості товару, умовами доставки товару та оплати вартості такої доставки, гарантійними зобов’язаннями щодо товару, порядком розірвання даного Договору.

 1. Предмет Договору

3.1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю замовлений та оплачений Покупцем товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти замовлений товар від Продавця.

3.2. Сторони за даним Договором підтверджують, що укладання даного Договору здійснюється на підставі вільного волевиявлення кожної зі Сторін та при повному розумінні предмету та умов даного Договору.

3.3. Шляхом укладання даного Договору Покупець підтверджує, що він ознайомлений та згоден із інформацією про умови доставки, з вартістю товару та умови оплати вартості доставки товару, який продається за умовами даного Договору, а також із інформацією про сам товар, а саме стосовно його форми, габаритів, зовнішнього вигляду, дизайну, кольору, розміру, його якість, характеристиками матеріалу, з якого товар вироблено та з інформацією стосовно його виробника, усвідомлює такі характеристики товару та їх значення та згодний на придбання такого товару із такими характеристиками.

 1. Строк та умови доставки товару.

4.1. Строк, протягом якого Продавець зобов’язаний доставити Товар (в тому числі до транспортних компаній/перевізника) становить:

 • Нова Пошта - якщо товар в наявності, доставка 1-3 робочих дні з моменту оплати;
 • Укрпошта - через 5 робочих днів з моменту оплати;
 • Якщо товар виготовляється під замовлення, термін доставки до 21 робочого дня.

4.2. Сомовивіз з м. Кропивницький обговорюється індивідуально, пн - пт з 9:00 до 18:00.

4.3. Права власності на товар переходить від Продавця до Покупця з моменту прийняття такого товару Покупцем. Ризик випадкового псування або втрати товару, що постачається, переходить від Продавця до Покупця разом із виникненням у останнього права власності на такий товар.

4.4. Продавець зобов'язаний передати Покупцеві товар у тарі та (або) в упаковці, якщо інше не випливає з характеристик товару.

4.5. Доставка товару може відбуватися  з залученням третіх осіб, які надають послуги перевезення товару(транспортні компанії/перевізник) – Нова Пошта, Джастін (justin), Укрпошта тощо.

4.6. Доставка товару відбувається за адресою відділень перевізника (місце доставки Товару).

 1. Якість товару

5.1. Якість товару повинна відповідати ДСТ, ТУ (нормативно-правових актів і нормативних документів) та передбаченим умовам даного Договору.

5.2. Продавець гарантує передати Покупцю якісний товар та такий, що відповідає державним стандартам (у разі їх встановлення для такого виду). Гарантія якості товару поширюється на такий Товар.

 1. Умови та порядок розрахунків між Сторонами.

6.1. Розрахунки між Сторонами за умовами цього Договору здійснюються у національній валюті України готівкою або в безготівковій формі.

6.2. Порядок розрахунку за замовлений Покупцем товар може бути здійснений Покупцем на наступних умовах:

6.2.1. Накладений платіж (Нова Пошта) - мінімальна передоплата 1000 грн. на карту Приват Банку. За умовами служби доставки - комісія за НП + 2% від суми + 20 грн.

Накладений платіж (Укрпошта) - мінімальна передоплата 1000 грн. на карту Приват Банку. За умовами служби доставки - комісія за УП + 2% від суми + 10 грн.;

6.2.2. Повна оплата товару на карту Приват Банку (доставка Товару сплачується Покупцем за умовами служби доставки).

6.2.3. Безготівковий розрахунок (оплата на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок;доставка Товару сплачується Покупцем за умовами служби доставки);

6.2.4. Оплата картами Visa, Mastercard;

6.2.5. Оплата за допомогою системи  LiqPay.

6.3.Покупець оплачує замовлення після того, як перевірить його.При виявленні дефектів Покупець може зв'язатися з менеджером і відмовитися від товару. Покупець отримує накладну із зазначеним гарантійним строком.

 1. Права та обов’язки Продавця:

7.1. Продавець зобов’язується:

7.1.1. Передати товар Покупцеві (здійснити доставку товару до транспортних компаній/перевізника), дотримуючись умов даного Договору;

7.1.2. Додержуватися умов даного Договору та виконувати обов’язки, які прямо передбачені умовами даного Договору чи випливають з умов даного Договору.

7.2. Продавець має право:

7.2.1. Вимагати від Покупця прийняття товару, який поставлений у відповідності до умов даного Договору;

7.2.2. Вимагати від Покупця виконання обов’язків, які прямо передбачені умовами даного Договору чи випливають з умов даного Договору, належним чином та у встановлені строки;

7.2.3. Відмовити Покупцеві у продажу товару, якого не має у наявності у Продавця або виробника товару.

7.2.4. В залежності від ринкової кон’юнктури періодично переглядати та змінювати вартість Товару, що пропонується до продажу в Інтернет-магазині (на сайті) https://starwood.ua/.

7.2.5. Проводити розпродажі та пропонувати акційні пропозиції, що передбачають тимчасову можливість придбання Товару на більш вигідних умовах ніж зазвичай.

7.3. Покупець зобов’язаний:

7.3.1.Перед укладанням даного Договору уважно ознайомитись з його змістом та умовами, а також ознайомитись із вартістю Товару, що пропонується до продажу в Інтернет-магазині https://starwood.ua/, способами та порядком її оплати;

7.3.2. Перед укладанням даного Договору уважно ознайомитись із способами доставки Товару на сайті https://starwood.ua/;

7.3.3. Здійснити або забезпечити приймання товару у Продавця або перевізника дотримуючись умов даного Договору;

7.3.4. Здійснити оплату товару в порядку та строки, встановлені цим Договором;

7.3.5. Виконувати інші обов’язки, передбачені даним Договором та нормами чинного законодавства України.

7.4. Покупець має право:

7.4.1. Вимагати від Продавця доставки та передачі товару у відповідності до умов даного Договору;

7.4.2. Вимагати від Продавця виконання та дотримання умов даного Договору, які прямо передбачені умовами даного Договору чи випливають з умов даного Договору, належним чином та у встановлені строки;

7.4.3. Відмовитися від даного Договору в порядку та у випадках, передбачених даним Договором та чинним законодавством України;

7.4.4. Розірвати даний Договір в порядку та у випадках, передбачених даним Договором та чинним законодавством України;

7.4.5. Здійснювати інші права, передбачені даним Договором та нормами чинного законодавства України.

 1. Відповідальність Сторін Договору та порядок розгляду та врегулювання спорів.

8.1. Сторони за даним Договором дійшли згоди, що будь-які спори, що можуть виникнути між Сторонами під час дії даного Договору, можуть вирішуватися шляхом пред’явлення однією Стороною за даним Договором іншій Стороні за даним Договором відповідної претензії викладеної у письмовому вигляді або у будь-який інший спосіб, передбачений умовами даного Договору.

8.3. Розгляд претензій здійснюється протягом 15 (п'ятнадцять) календарних днів з дати отримання такої претензії Стороною, в адресу якої така претензія була направлена, якщо інше не встановлено умовами даного Договору.

8.4. У випадку недосягнення Сторонами згоди щодо виниклого спору, такі спори та розбіжності вирішуються у відповідності до чинного законодавства України.

8.5. Продавець звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань за даним Договором, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор).

 1. Строк дії Договору.

9.1. Даний Договір набирає чинності з моменту акцепту Оферти Продавцем і діє  до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за цим Договором.

9.2. Продавець має право в будь-який час внести зміни в умови даного договору/оферти або відкликати Оферту в будь-який момент на свій розсуд. У разі внесення Продавцем змін в Оферту, такі зміни вступають в силу з моменту розміщення зміненого тексту на сайті Продавця, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений безпосередньо в тексті зміненої оферти.

 1. Зміна умов Договору та його розірвання.

10.1. Умови даного Договору можуть бути змінені або доповнені Сторонами лише при досягненні взаємної згоди Сторінабов судовому порядку.

 1. Інші умови Договору.

11.1. Договір є обов'язковим для виконання Сторонами по даному Договору.

11.2. Сторони встановили, що визнання даного Договору недійсним у будь-якій його окремій частини не є підставою для визнання недійсним даного Договору у його повному обсязі.

11.3. Шляхом укладання даного Договору Покупець надає Продавцю згоду на обробку та зберігання, передачу третім особам своїх персональних даних з метою реалізації відносин, які виникають між Сторонами на підставі даного Договору, з метою забезпечення реалізації адміністративно-правових відносин, податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку, відносин у сфері реклами, збору персональних даних з комерційною метою, відносин в сфері статистики у відповідності з діючим законодавством України.

11.4. Шляхом укладання даного Договору Покупець підтверджує, що попереджений (ознайомлений) зі своїми правами, нормами Закону України «Про захист персональних даних».

11.5. Сторони гарантують, що на момент укладання даного Договору вони наділені відповідними повноваженнями і мають право на укладання даного Договору.

11.6. По всім питанням, які не передбачені умовами даного Договору, Сторони керуються чинним законодавством України.

Зворотний дзвінок