Доставка, оплата та повернення

Доставка по території України

Ми надаємо можливість безпечної доставки товарів по всій території України.
Кожен клієнт може вибрати найбільш зручний для себе спосіб:
1. Отримати свій придбаний товар у будь-якому відділенні Нової пошти чи УКРпошти.
2. Чекати на доставку кур'єром Нової пошти за вказаною адресою.
3. Забрати замовлення самовивозом із шоуруму "StarWood" в м. Кропивницький (лише за попередньою домовленістю)

Доставка здійснюється з понеділка до п'ятниці з 09:00 до 12:00.

Якщо Вам незручно чекати доставки у вказаний час, необхідно прописати додатковий коментар до замовлення, або зв'язатися з нами за одним із контактних номерів телефонів:
+380665373781

Очікуваний термін постачання товарів із наявності, 1-3 робочих дня. У разі оформлення продукції під замовлення – до 21 робочого дня. Більш конкретна дата поставки замовлення завжди узгоджується під час його оформлення, а також безпосередньо залежить від часу, витраченого на виробництво товару.
Ви завжди зможете проконтролювати поточне положення Вашого замовлення у менеджера, а також у відділі логістики по телефону або електронною поштою: office@starwood.ua.

При отриманні замовлення клієнт повинен обов'язково перевірити цілісність упаковки та її вміст. У разі виявлення дефекту, необхідно відразу повідомити про нього нашого менеджера.

Оплата 


Здійснити оплату можна такими способами:
1. За безготівковим розрахунком.
Якщо платником є ​​фізична особа, то для оплати замовлення через банк менеджер надсилає Вам електронною поштою рахунок з реквізитами. Далі клієнт самостійно роздруковує його і здійснює оплату в будь-якому зручному банку (комісію необхідно уточнювати безпосередньо в банку, де здійснюється оплата). Після надходження коштів на розрахунковий рахунок нашого інтернет-магазину, замовлення передається кур'єрській службі для подальшої доставки за вказаною адресою.
Якщо платником є ​​юридична особа: клієнт надсилає нам свої реквізити на електронну адресу компанії (office@starwood.ua). Потім підготовлений рахунок надсилається для оплати одержувачем. Термін формування замовлення – до 3-х робочих днів (після зарахування коштів на розрахунковий рахунок підприємства). Повідомлення про оплату значно прискорить обробку Вашого замовлення!
2. Наложеним платем з передплатою 1000 грн, на товари, які є в наявності. Решту суми можна буде сплатити на пошті.
3. Оплата за допомогою системи LiqPay на сайті (оплата картами Visa, Mastercard).
4. При вибору способу доставки із шоуруму, можлива оплата у національній валюті України готівкою при отриманні. 

Виготовлення під замовлення

Для взяття замовлення, яке буде виготовлятися під замовлення, потрібна передплата у вигляді 50% від вартості виробу. Решту суми можна сплатити найбільш зручним способом, після виготовлення товару. 

Вартість доставки Новою поштою *:
Сума замовлення до 5000 грн – 200 грн
Сума замовлення від 5000 до 10000 грн - 500 грн
Сума замовлення більше 10000 - 900 грн


Повернення товарів

Якщо вам не підійшов розмір, колір, або ж ви виявили інші проблеми, впродовж 14 днів після покупки, ви можете повернути нам товар, який був доставлений із наявності. Потрібно подзвонити на сайт за номером: +380 66 53 73 781 і в телефонному режимі ми оформимо обмін або повернення товару. Доставка оплачується покупцем, у разі повернення товару. Повернення коштів відбувається протягом 3-7 робочих днів після отримання нами товару, що повертається від вас на склад Нової Пошти.
Умови повернення / обміну: відсутність ознак використання товару; наявність ярликів; товар повинен мати товарний вигляд. У разі виявлення ознак використання товару, ми залишаємо за собою право на відмову у поверненні коштів. Якщо у вас залишились питання, пишіть нам: office@starwood.ua

*Сума доставки може змінюватися, згідно тарифам Нової Пошти

Зворотний дзвінок